Компьютерный лікар

ВВилікуємо та форматнем неможливе

Якщо у вас проблеми з технікою?

Звертайтесь до нас чітко та коротко

Зловили вірус :)

Час лікувати ваш кмп та дати завдання фахівцю

(044) 532-20-70(недоступен во врем карантина),(073)472-6-111, (093) 603-22-22 , (068) 603-22-22, (099) 603-22-22

Компанія»Мобільний майстер» - була заснована в 1998 році, як ремонтна майстерня, де можна було виправити, або полагодити несправну техніку, спеціалізація була різна, тому що все залежало від компетентності майстрів, які виконували роботи, так ремонтували і телевізори, і пилососи та побутову техніку. Сьогодні компанія «Мобільний майстер» виконує ремонти мобільних телефонів, комп'ютерів, планшетів, моніторів, плоских телевізорів, принтерів, ноутбуків, заправкою картриджів для принтерів, перепрошивкою чіпованих картриджів для принтерів, ремонт виконується лише тією технікою, яку вже знято з гарантійного обслуговування, тому що ми є компанією, яка надає послуги, а не займається продажами.

Компанія»Мобільний майстер» нараховує в своєму штаті 14 осіб, з них 2 інженери постійно знаходяться в офісі, де надається оперативна допомога та швидкі ремонти, якщо вони мають сенс чи є під руками необхідний набір запчастин. У разі якщо ремонт вимагає більш ретельного підходу та спеціалізованого обладнання, то виріб відправляється до спеціалізованого центру, де вже й здійснюється ремонт, багато компаній приховують, що користуються послугами великих сервісних центрів, щоб заробити на клієнтах. Ми ж компанія З багаторічним досвідом роботи знаємо, що без партнерської підтримки охопити весь спектр ремонтних робіт неможливо. Так, наприклад, оперативне спілкування між менеджерами більше 200 компаній ми можемо знайти ту чи іншу запчастину за короткий час, де при пошуку самим клієнтом на це може піти і рік, заощаджуючи ваш час і ваші гроші на витрати на пошуки. Також є і такі компанії, які крім того, що не в змозі полагодити виріб ще й замінять у ньому якісь його частини, тому довіряючи комусь свою техніку подбайте про те, як давно була заснована компанія і про том де буде проводитися діагностика та ремонт.
У нашій компанії ви можете отримати консультацію щодо покупки того чи іншого виробу, дізнатися які можуть бути в майбутньому проблеми з ним, а також дізнатися про ваші вже придбані вироби, як їх використовувати щоб вони довше прослужили.

Наш сервіс намагається дати вам повну інформацію про вашого улюбленця і пояснити чому його варто або не варто ремонтувати, а також пояснити, що в техніці є дефекти і проблеми, які, як правило, з'ясовуються вже в процесі роботи, а також багато інших моментів, про які ви можете і не знати.